Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 14:45:44

Кого шукають роботодавці області, та кому платять найбільше?

16.05.2022   15:05Агенцiя

ТОП високооплачуваних вакансій від служби зайнятості

У зв’язку з війною попит на робочу силу суттєво скоротився, але попри складну ситуацію роботодавці Чернігівщини потребують фахівців і можуть запропонувати гідну роботу.

Так, на 12 травня 2022 року на Чернігівщині налічується 367 вакансій. Серед них є й високооплачувані:

- лікар загальної практики-сімейний лікар (25 000 грн), м. Бобровиця, Ніжинський район;

- головний бухгалтер (24 000 грн), м. Корюківка;

- майстер будівельних та монтажних робіт (20 000 грн), м. Прилуки;

- тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (20 000 грн), смт Талалаївка, Ніжинський район;

- водій автотранспортних засобів (20 000 грн), смт Талалаївка, Ніжинський район;

- машиніст екскаватора (18 000 грн), м. Ніжин.

База вакансій обласної служби зайнятості оновлюється щодня, ознайомитися можна онлайн на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua .

Також ви можете розглянути доступні вакансії на сайті пошуку роботи Jooble, та обрати для себе місце роботи згідно навичкам та бажаною заробітною платою.

 Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини