В селах Бобровиччини, звільнених від окупантів, відновлюють газопостачання
Щойно окупанти покинули бобровицьку землю, газовики взялися до відновлення зруйнованих газорозподільних мереж – навіть не чекаючи розмінування.
«Ми розуміємо, наскільки людям потрібен газ та інші комунальні послуги – вони й так натерпілися за час окупації жахів. Тому для нас зараз відновлення газопостачання - завдання номер один. З 1 квітня наші працівники розпочали обстеження, щоб виявити всі пошкодження, та ремонти – іноді навіть ризикуючи власним життям, бо на території цих сіл та між ними дуже багато вибухових предметів», - пояснює старший інженер Бобровицької дільниці Володимир Лошак.
Повністю відновили розподіл газу в селі Старий Биків, відремонтувавши 25-метровий газопровід-перехід через ставок і збудувавши нові опори для нього. Також фахівці «Чернігівгазу» відремонтували пошкоджений підземний газопровід і дворові вводи. 259 осель – знову з газом.
У Новому Бикові провели ремонт обстріляного з артилерії ШГРП, замінивши 15 метрів надземного газопроводу, та відремонтували 30 метрів підземного розподільного газопроводу і 24 вводи. Наразі вже відновлено розподіл газу для 65% споживачів, роботи тривають, і в найближчі дні газопостачання буде поновлено до всіх осель, крім повністю зруйнованих.
В Козацькому газопостачання відновлено повністю, тривають пуски газу в Марківцях-Ярославці, де було прокладено 40 метрів газогону для підключення сіл до ГРС.
Повністю відновлено розподіл газу до Старої Басані – для цього фахівці «Чернігівгазу» відремонтували 20 метрів газопроводу-переходу через річку, замінили 4 метри підземного газогону, провели ремонти дворових вводів.
В Новій Басані газовики замінили 5 метрів підземного газогону, продовжують обстеження газорозподільних мереж та ремонти дворових вводів.
Останні новини Чернігівщини
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.