Відновлення Чернігова: іноземні фахівці оцінюють масштаби руйнувань у місті
Під час активних бойових дій у Чернігові були зруйновані десять тисяч квартир та півтори тисячі приватних будинків. Ще 37 тисяч квартир потребують ремонту.
Ворог також атакував об’єкти критичної інфраструктури Чернігова. Про це міський голова Владислав Атрошенко говорив під час зустрічі із представниками Фонду “Партнерство за сильну Україну”.
Місто втратило багато техніки – росіяни атакували АТП25-28 і тролейбусне управління. Крім того, ворог завдавав ударів по закладах освіти. Із 52 садочків пошкоджені 37, усі п’ять міських закладів профтехосвіти теж зазнали руйнувань. І 34 шкіл постраждали 27. Дві школи: 21 та 18 знищені вщент.
Є у Чернігова втрати, які ніяк не можна компенсувати.
Представники фонду “Партнерство за сильну Україну” приїхали до Чернігова, щоб на власні очі переконатися у наслідках злочинних дій російських загарбників. Це фахівці із Великої Британії та Сполучених Штатів Америки. Наразі їх головна мета – оцінити масштаби руйнувань.
Поки іноземні представники збирають інформацію. Потім вирішуватимуть, як конкретно зможуть допомогти та які проблеми потребуватимуть першочергового вирішення.
ТРА Новий Чернігів
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.