Аграріям на Чернігівщині доводиться розміновувати до 95% угідь
Група «Агротрейд» повністю очистила від снарядів поля, які обробляє.
Про це йдеться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.
Як зазначається, у Чернігівській області ще кілька тижнів тому на ріллі були сотні ракет, касетних бомб, уламків. Загалом із 10 тис. га 9,5 тис. га (тобто 95%) були в снарядах.
«Ми хвилювалися, що не зможемо вчасно приступити до польових робіт, але завдяки злагодженій роботі військових та наших працівників вдалося в найкоротші терміни очистити поля від снарядів. Сьогодні на них вже працює наша сільськогосподарська техніка», — сказав директор агропромислового департаменту групи «Агротрейд» Олександр Овсяник.
Також зазначається, що співробітники чернігівського кластеру вже виконали посів ярої пшениці, а зараз вносять засоби захисту на озимі пшеницю та ріпак.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).