В’ячеслав Чаус: Чернігів отримає від держави ще 150 мільйонів гривень на відновлення
Сьогодні Кабінет Міністрів України за ініціативою Чернігівської ОВА ухвалив рішення про надання додаткової субвенції на відновлення Чернігова. Це — 150 мільйонів гривень з державного бюджету.
— Зараз Уряд надає відповідні субвенції обласним бюджетам із резервного фонду для оперативного відновлення комунікацій, інфраструктури й житла там, де це можна зробити, — повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
За словами начальника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса, ці кошти будуть спрямовані на потреби КП «Чернігівводоканал».
— 90 мільйонів — на ремонт і відновлення потужностей водоканалу. Зокрема, реконструкцію водопровідної насосної станції № 2 «Подусівка» та трансформаторних підстанцій з улаштування автономного джерела живлення. 60 мільйонів - на виплати заробітної плати його працівникам, які під обстрілами забезпечували містян найнеобхіднішим, — розповів В’ячеслав Чаус.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).