Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 22:19:16

Надходження єдиного податку від суб’єктів господарювання Чернігівщини у січні 2022 року зросли на 20 млн гривень

14.02.2022   16:03Агенцiя

У січні 2022 року фізичні особи – підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 81 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року на 32,5 відс. або на 18,9 млн грн (у січні 2021 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 58 млн грн).

Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
Єдиного податку з юридичних осіб у січні надійшло 6,5 млн грн, факт надходжень у січні минулого року перевищено на 18,3 відс. (+1,2 млн грн). Від підприємств – сільгоспвиробників у січні 2022 року надійшло 32 млн грн єдиного податку.   
Єдиний податок належить до місцевих податків і зараховується до місцевих бюджетів. Сплачуючи єдиний податок, суб’єкти господарювання спрямовують кошти на розвиток власного регіону, - зазначила Людмила Слотюк.
   
Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

   

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини