Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 10:58:42

Протягом 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею перераховано до Держбюджету України понад 2 мільярди гривень

20.11.2012   10:42

За 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею до Держбюджету України перераховано 2, 042 мільярди гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження митних платежів зросли на 544 мільйони гривень або на 36,3%.

Начальник митниці Олександр Іванов підкреслив, що у поточному році значно скорочено час митного оформлення товарів за митною декларацією. У жовтні час митного оформлення становив у митному режимі експорт: 42 хв., імпорт: 44 хв., транзит: 15 хв. Також митницею значно зменшено кількість митних оглядів при митному оформленні товарів.

У жовтні відсоток митних оглядів у митному режимі імпорт складав 2,8 %, експорт - 3,5%, транзит - 0,54%. Значних результатів митниця досягла у провадженні процедури електронного декларування. У жовтні поточного року 97,8 % митних декларацій подано суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності до оформлення в електронному вигляді.

Протягом 10 місяців за ознаками контрабанди наркотичних засобів, психотропних і вибухових речовин а також холодної зброї Чернігівською митницею порушено 14 кримінальних справ. За фактами порушень митного законодавства митницею заведено 601 адміністративну справу про порушення митних правил  з вартістю предметів правопорушень 13,6 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини