Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 12:29:41

Протягом 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею перераховано до Держбюджету України понад 2 мільярди гривень

20.11.2012   10:42

За 10 місяців 2012 року Чернігівською митницею до Держбюджету України перераховано 2, 042 мільярди гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження митних платежів зросли на 544 мільйони гривень або на 36,3%.

Начальник митниці Олександр Іванов підкреслив, що у поточному році значно скорочено час митного оформлення товарів за митною декларацією. У жовтні час митного оформлення становив у митному режимі експорт: 42 хв., імпорт: 44 хв., транзит: 15 хв. Також митницею значно зменшено кількість митних оглядів при митному оформленні товарів.

У жовтні відсоток митних оглядів у митному режимі імпорт складав 2,8 %, експорт - 3,5%, транзит - 0,54%. Значних результатів митниця досягла у провадженні процедури електронного декларування. У жовтні поточного року 97,8 % митних декларацій подано суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності до оформлення в електронному вигляді.

Протягом 10 місяців за ознаками контрабанди наркотичних засобів, психотропних і вибухових речовин а також холодної зброї Чернігівською митницею порушено 14 кримінальних справ. За фактами порушень митного законодавства митницею заведено 601 адміністративну справу про порушення митних правил  з вартістю предметів правопорушень 13,6 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини