У січні на Чернігівщині зросли пенсії: у кого і на скільки
В Україні вже з січня поточного року підвищені пенсійні виплати окремим категоріям населення. Відповідні перерахунки проведені, зокрема, і на Чернігівщині.
Так, набавку у розмірі 9% до пенсії за віком отримають жінки, народжені у 1962 році, — тобто, яким цьогоріч виповниться 60 (за умови, що до цього їм не призначали будь-яку іншу пенсію).
Також перераховано пенсії у зв’язку з втратою годувальника, призначені відповідно до частини четвертої статті 41 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. З 1 січня мінімальний розмір пенсійної виплати у зв’язку з втратою годувальника кожному з непрацездатних батьків та дружині (або чоловіку) загиблого, померлого (зниклого безвісти), який брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України, встановлено в розмірі не нижче 7800 гривень. У Чернігівській області середній розмір підвищення склав 1470,59 гривні (йдеться про 125 справ).
Ще одна категорія — ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, які отримують пенсії з інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням цих робіт. У результаті перерахунку такі виплати підвищено для 406 осіб. Середній розмір підвищення склав 2677,15 гривні.
Нагадаємо, що січневі перерахунки проведено автоматизованим способом — звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.
За повідомленням Головного управління
Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.