Будівництво Палацу спорту в Чернігові відтепер відповідальність Офісу президента і ОДА, — Атрошенко
Будівництво в Чернігові Палацу спорту — відтепер компетенція Чернігівської облдержадміністрації. Проєкт передали обласному управлінню капітального будівництва, яке й буде замовником робіт. Про це йшлося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 4 січня. Як ми вже повідомляли раніше, будівництво планується за кошти державного бюджету.

- Ми вважаємо, що якби й ми були розпорядниками, відповідально впоралися б із будівництвом Палацу спорту, зробили його якісно та вчасно. І зробили би з мінімумом технічних огріхів, які потребували б потім виправлень. Але, аби не звинувачували нас у стримуванні питання будівництва, на вимогу обласної державної адміністрації ми передали цей проєкт обласному УКБ, - прокоментував це рішення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
Одночасно він повідомив, що, відповідно до домовленості з ОДА, всі витрачені на проектні роботи кошти місту мають відшкодувати. Загальна вартість цих робіт - приблизно 11,5 млн гривень. Сюди входить проектування як самого Палацу спорту, так і реконструкції мереж до нього.
- Те, що стосується Палацу спорту, ми свою частину зробили вчасно. Зробили проєкт, я сподіваюсь якісний. Пройшли громадські обговорення, де і який це буде формат. Зараз це відповідальність вже Офісу президента і обласної державної адміністрації. Ми передали все, — Владислав Атрошенко.
Але надалі місто все-таки пропонуватиме, щоби технічний нагляд за будівництвом об’єкту, або, принаймні, участь у ньому здійснювало управління капітального будівництва міської ради.
- Може бути й таке, що технагляд буде області. Я не заперечую таке. Але нам треба письмово це зафіксувати, що у такому випадку і на балансі Палац спорту буде в області. Ми будем потім щорічно добудовувати та ремонтуватись (ред. — в іншому випадку). Це великі ризики для нас, — міський голова.
Довідково: Палац спорту планують збудувати на вул. Пушкіна, неподалік Мар'їного гаю.
Об'єкт буде багатофункціональним, пристосованим для занять великою кількістю ігрових видів спорту, зокрема, футзалом, баскетболом, волейболом, тенісом, бадмінтоном тощо. Також проєктом передбачено будівництво стіни для скелелазіння, сучасного 50-метрового стрілецького тиру, великого басейну з 8-а доріжками та невеликого басейну для початківців, відділення художньої гімнастики, залу для боксу, тренажерних залів, а також відновлювального центру. Приблизна вартість будівництва — 450 мільйонів гривень. На сьогодні наша область чи не єдина, яка свого Палацу спорту не має.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.