Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 15:08:49

ТОП-10 вакансій підприємств Чернігівщини на початок року

05.01.2022   10:46Агенцiя

На початок січня 2022 року в базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічувалось понад 700 вакансій.

Серед них є й високооплачувані.

Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?

-         верстатник деревообробних верстатів (25 000 грн), м. Чернігів;
-         водій автотранспортних засобів (24 000 грн), м. Чернігів;
-         головний інженер (20 700 грн), м. Прилуки;
-         лікар ветеринарної медицини (20 000 грн), Носівська ОТГ, с. Коломійцівка;
-         машиніст крана (кранівник) (20 000 грн), м. Чернігів;
-         зоотехнік (20 000 грн), Носівська ОТГ, с. Коломійцівка;
-         лікар загальної практики-сімейний лікар(20 000 грн), м. Бобровиця;
-         бухгалтер (20 000 грн), Носівська ОТГ, с. Коломійцівка;
-         агроном (20 000 грн), Носівська ОТГ, с. Коломійцівка;
-         начальник відділу охорони праці (18 711 грн), м. Ніжин.

 Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій служби зайнятості містить пропозиції роботи від роботодавців в межах країни та оновлюється щодня. Дивіться за посиланням https://chg.dcz.gov.ua.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08

Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.

Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37

Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.

У Ніжинській громаді підбили підсумки конкурсу «Школа Фондів громад» 13:15

Для Ніжинської громади важливо підтримувати ініціативи, що сприяють розвитку освіти, формуванню навичок безпеки, зміцненню ментального здоров’я та згуртованості жителів.

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини