ТОВ «Чернігівгаз Збут»: ціна газу для населення у січні залишиться незмінною
Ціна газу для побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у січні наступного року залишиться на рівні 7,99 грн за кубічний метр.

Незважаючи на цінові рекорди, які майже щотижня фіксуються на енергетичних біржах, річні тарифні пропозиції компанії «заморозили» вартість блакитного палива до кінця опалювального сезону.
«Чим нижче опускається температура на стовпчику термометра, тим активніше ширяться чутки про здорожчання газу для населення. Дійсно, протягом року вартість блакитного палива на енергетичних ринках зросла більше ніж у 10 разів. Втім, завдяки вчасно укладеним довгостроковим контрактам на закупівлю газу, понад 350 тисяч сімей, які є нашими клієнтами, убезпечені від цінових гойдалок у зимовий період», — наголосив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.
За його словами, понад 3600 споживачів, які цього літа обрали для своїх домогосподарств тариф «Твій газ Рівномірний платіж», змогли значно зменшити свої витрати на паливо для обігріву осель у період холодів. Завдяки можливості сплачувати за газ рівними частинами протягом усього терміну дії тарифу, у грудні середнє зменшення сум у платіжках на одного підписника склало 987 грн у порівнянні з розрахунком за фактичне споживання.
Перевірити, за яким тарифом споживається паливо та яка його вартість, можна за допомогою онлайн-сервісів компанії:
• Особистий кабінет на сайті 104.ua (http://bit.ly/cabinet104);
• мобільний додаток 104 Mobile для Android (http://bit.ly/104Android);
• мобільний додаток 104 Mobile Light для iOS (http://bit.ly/104iPhone);
• чат-бот 7104ua у Viber (http://bit.ly/7104uaViber);
• чат-бот Telegram (https://t.me/ua7104_bot).
Окрім того, клієнти компанії можуть вирішити «газові» питання через форму зворотного зв’язку (https://cngaszbut.com.ua/forma-zvazku ) на сайті ТОВ «Чернігівгаз Збут» або за номерами телефонів, що вказані в розділі «Контакти»( https://cngaszbut.com.ua/contacts ).
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).