Чернігів отримав обіцяні кошти за реконструкцію Валу
Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко брав участь у виїзному засіданні Уряду, яке 12 травня відбувалося в Чернігові. Принагідно він ознайомився із пам’ятками архітектури на стародавньому Валу, який так люблять жителі Чернігова, та запевнив, що кошти на оновлення цього історичного місця будуть виділені з державного бюджету.
Реконструкція Валу розглядалася тоді як один із перших об’єктів у межах проєкту «Велика Реставрація».
Проте доки тривала процедура виділення коштів, реконструкцію було завершено коштом міського бюджету. Втім, обіцяні місту кошти для реконструкції Валу Чернігів отримав: Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 15 грудня затвердив перерозподіл видатків державного бюджету, призначених на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.
За цим розпорядженням до бюджету Чернігівської міської територіальної громади вчора, 28 грудня, надійшло понад 66 мільйонів гривень.
— Таким чином держава, і Уряд зокрема, дотрималися своїх зобов’язань. Оскільки закон зворотної дії не має, а реконструкція Валу, на яку призначалися ці кошти, завершена, рішення про використання фінансів прийматиме Чернігівська міська рада. Головне, що Чернігів отримав кошти, які держава гарантувала для реконструкції Валу у рамках «Великої реставрації». За домовленістю із мерією кошти у сумі 66 мільйонів витратять на ремонти об’єктів у Чернігові, — прокоментував ситуацію заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.
Нагадуємо, реконструйований Вал відкрили для містян та туристів до 30-ї річниці Незалежності України 24 серпня.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.