Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 13:06:22

Реставраційні роботи у приміщенні філармонії — на фініші

29.12.2021   09:30Агенцiя

Реставрація будівлі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм завершується. Термін здачі об’єкта – 29 грудня 2021 року.

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні знову побував у філармонії, щоб особисто пересвідчитись у належних темпах та якості реставраційних робіт.

Оновлення філармонійного центру ведеться з 2019 року. За цей час у будівлі замінені вікна та двері; відремонтовані дах та фасади, стіни та стеля глядацької зали, облаштовані вхідні та службові тамбури, модернізоване звукопідсилювальне, освітлювальне та мультимедійне обладнання, механіка та крісла глядацької зали.

Змінилася і прилегла територія: паркан замінено на новий, встановлено автоматизовані ворота, подвір’я вимощене плиткою.

Приміщення закладу, яке є пам’яткою архітектури місцевого значення, після реставрації підсвічується у темний час доби.

Кошторисна вартість проєкту, який реалізується в рамках програми Президента «Велике будівництво» — майже 32 мільйона гривень. Близько 22 з них — фінансування поточного року.

Особлива увага при реконструкції приміщення була приділена питанню доступності. Тут дотримано усіх вимог створення безбар’єрного простору: встановлені пандуси, передбачено підйомник, облаштовані санвузли для осіб з інвалідністю.

Наразі у філармонії залишилося встановити лише підйомник. Адже фізичних бар'єрів на шляху до мистецтва точно не має бути, — наголосив В’ячеслав Чаус та додав, що квитки до філармонійного центру можна придбати у рамках програми "єПідтримка".

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини