Рекордний врожай: на Чернігівщині зібрали майже 6,3 мільйона тонн зернових
Вперше в області подолано шестимільйонну позначку з валового збору зернових та зернобобових культур.
У порівнянні з попереднім роком зібрано на 900 тисяч тонн більше збіжжя.
Рівень урожайності — 75 центнерів з гектара, це на понад 9 ц/га більше торішнього показника.
Про це сьогодні на щотижневій нараді в облдержадміністрації повідомив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.
Станом на 23 грудня аграрії Чернігівської області обмолотили 842 тис. га, що становить 98% до прогнозу.
Також цьогоріч — найбільші в історії Чернігівщини намолоти пшениць (понад 940 тисяч тонн) та кукурудзи (близько 5,1 мільйона тонн).
Зафіксовані й рекордні врожайності пшениці й жита – 49 та 39 ц/га відповідно.
Крім того, аграрії зібрали рекордні 740 тисяч тонн соняшнику, за врожайності понад 30 ц/га.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.