Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 09:23:37

У комунальній книгарні Чернігова на 1000 гривень, отриману за вакцинацію, можна купити книжки, канцелярію та іграшки

21.12.2021   13:17Агенцiя

Днями українці, які пройшли повний курс вакцинації, почали отримувати на свої рахунки у "Дії" 1000 гривень. Ці кошти мають цільове використання.

Комунальне підприємство "Будинок книги" Чернігівської міської ради увійшло до переліку закладів, ще можна витратити ці гроші.

Суттєвою перевагою чернігівського книжкового магазину стало те, що окрім книжок там можна придбати багато інших дотичних речей. Наприклад, КП "Будинок книги" має відділ з широким асортиментом канцелярського приладдя, що дає можливість зібрати дитину до школи. Ще у магазині продається велика кількість розвиваючих ігор та дитячих іграшок. Особливим попитом користуються картини-розмальовки по номерах, широкий асортимент яких також представлений у книжковому маркеті.

За словами заступниці директора КП "Будинок книги" Наталії Апанасько, абсолютно всі товари, які є у магазині, можна придбати за нараховану 1000 гривень.

- За товари у нас можна розрахуватись за допомогою функції PayPass. Також замовлення можна оформити на нашому сайті та оплатити його спеціальною карткою, на яку зараховуються гроші за вакцинацію. Але у цьому випадку купити можна лише книжки та картини-розмальовки. Інша ж продукція, така як ігри, канцелярія та сувеніри, на сайті не представлена. Важливо пам'ятати, що отримані гроші треба витратити протягом чотирьох місяців з моменту їх зарахування. У випадку, якщо гроші не будуть використані, вони автоматично повернуться державі. Зараз у нас дуже багато клієнтів. У зв'язку з днем Святого Миколая люди купували на подарунки велику кількість дитячої літератури та розвиваючих ігор. Перед Новим роком ми також очікуємо зростання кількості замовлень, - розказала Наталія Апанасько.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association 09:21

У рамках Всесвітнього економічного форуму Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та Ukrainian-Swiss Business Association підписали меморандум про співпрацю з містом Чернігів.

Музейники вже зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень агресії рф

Музейники вже зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень агресії рф 09:15

Під час експедицій у Київську та Чернігівську області, здійснених у перші дні після звільнення цих регіонів від загарбників, музейники зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень російської агресії.

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси?

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси? 08:25

Сьогодні у Чернігові громадські послуги з перевезення пасажирів надають дев'ять тимчасових автобусних маршрутів, це 60 машин.

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області 08:22

Технічна база Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області стала ще потужнішою та укомплектованішою.