Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 09:34:01

Завершується підготовка до пленарного засідання бюджетної сесії обласної ради

17.12.2021   15:11Агенцiя

Сьогодні депутати обласної ради продовжили роботу над розглядом питань порядку денного восьмої сесії у складі 6 постійних комісій:

з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики;з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО; з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції; з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, а аткож з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, участь в засіданні якої взяла перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

Обласні обранці заслухали розробників проєктів рішень, приділивши особливу увагу розгляду змін до бюджету області на 2021 та аналізу головного фінансового документа, за яким Чернігівщина буде жити у прийдешньому 2022-му.

Члени постійних комісій також ознайомились із проєктом Програми економічного і соціального розвитку  Чернігівської області на 2022 рік та ключовими пріоритетами розбудови різних галузей і сфер життєдіяльності регіону у найближчій перспективі.

Разом із тим, депутати обговорили низку питань щодо регулювання земельних відносин, управління і розпорядження об’єктами комунальної власності, внесли свої рекомендації та зауваження до запропонованих проєктів рішень.

 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках правоохоронці викрили діяльність підпільного грального закладу

У Прилуках правоохоронці викрили діяльність підпільного грального закладу 09:27

Завдяки небайдужості громадян, співробітники Прилуцького районного відділу поліції спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань припинили діяльність незаконного грального закладу та вилучили комп’ютерну техніку.

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association 09:21

У рамках Всесвітнього економічного форуму Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та Ukrainian-Swiss Business Association підписали меморандум про співпрацю з містом Чернігів.

Музейники вже зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень агресії рф

Музейники вже зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень агресії рф 09:15

Під час експедицій у Київську та Чернігівську області, здійснених у перші дні після звільнення цих регіонів від загарбників, музейники зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень російської агресії.

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси?

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси? 08:25

Сьогодні у Чернігові громадські послуги з перевезення пасажирів надають дев'ять тимчасових автобусних маршрутів, це 60 машин.

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області 08:22

Технічна база Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області стала ще потужнішою та укомплектованішою.