Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 07:21:31

На Чернігівщині надходження єдиного податку з фізичних осіб за 11 місяців 2021 року зросли на 123,3 млн гривень

13.12.2021   10:21Агенцiя

Протягом 11 місяців поточного року фізичні особи – підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 644,6 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року на 23,6 відс., або на 123,3 млн грн.

Для порівняння - за 11 місяців 2020 року було сплачено 521,3 млн грн. Про це інформує начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

Зокрема у листопаді 2021 року фізичними особами – підприємцями сплачено 91 млн грн єдиного податку. Порівняно з листопадом минулого року сплата податку зросла на 30,7 відс., або на 21,4 млн грн (за відповідний період минулого року було сплачено 69,6 млн грн).

Людмила Слотюк наголошує, що єдиний податок належить до місцевих податків та зараховується до місцевих бюджетів. Отже платники, які його сплачують, спрямовують ці кошти на розвиток своєї громади, регіону, забезпечуючи цим вчасне фінансування органами місцевого самоврядування регіональних програм та виконання зобов’язань місцевої влади перед своїми мешканцями.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини