Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 18:59:53

В обласній раді опрацьовують проєкт бюджету Чернігівщини на наступний рік

11.12.2021   13:58Агенцiя

10 грудня у залі президії голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш разом із очільником облдержадміністрації В’ячеславом Чаусом зустрілись із головам постійних комісій та депутатських фракцій представницького органу Придесення.

Головною темою зібрання став аналіз ключових показників і своєрідне підбиття підсумків нинішнього фінансового року та обговорення проєкту бюджету Чернігівської області на 2022 рік, який презентував директор Департаменту фінансів ОДА Валерій Дудко.

До розмови приєдналися також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які є головними розпорядниками коштів обласного бюджету у галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту тощо.

Під час розмови аналізувались видаткова та дохідна частина обласного бюджету, порушувались актуальні питання фінансування територіальних громад, наголошувалось на необхідності оптимізації мережі комунальних закладів для більш раціонального розподілу коштів, підіймались проблемні питання районних рад.

Керівництво та депутати обласної ради висловлювали свої пропозиції та рекомендації щодо розподілу видатків, озвучили своє бачення стосовно доцільності спрямування коштів на ті або інші напрямки та заходи.

Більш детально проєкти рішень щодо затвердження головного кошторису Чернігівщини на 2022 рік та внесення нагальних змін до обласного бюджету на 2021-й будуть розглядатися депутатами під час засідань постійних комісій, які планують провести протягом наступного тижня.

Бюджетна ж сесія відповідно до розпорядження голови обласної ради Олени Дмитренко відбудеться 22 грудня.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.