Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини
Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
Середня сума податку на доходи фізичних осіб, що задекларована до повернення з бюджету у зв’язку з використанням права на податкову знижку, на одну особу складає 2,8 тисяч гривень.
Найбільшу кількість, а саме 3,6 тисяч декларацій, подано з метою отримання податкової знижки за навчання. Задекларована до повернення з бюджету сума складає 10,5 млн гривень.
За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто більше 3,8 тисячам громадян 11,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
Останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік для громадян для отримання податкової знижки - 31 грудня 2021 року (включно).
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.