Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 09:22:19

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

07.12.2021   07:28Агенцiя

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Причина, за словами начальника управління житлово-комунального господарства (ЖКГ) Олега Созінова,  - відсутність із боку Державної казначейської служби реєстрації договорів, інформує ТК «Прилуки».

«Головний розпорядник коштів – управління ЖКГ уклало договір із «кредобанком», який передбачає щомісячне надання реєстрів ОСББ, які залучили кредитні кошти на впровадження енергоефективних заходів», - розповів Олег Созінов.

За його словами, після укладення цього договору та отримання реєстрів управління ЖКК уклало договір безпосередньо із ОСББ і 8 листопада відправило цей пакет документів до Державної казначейської служби.

«В зв’язку з тим, що на сьогодні органами казначейської служби реєстрація договорів не проведена міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування», - сказав він.

У коментарі Суспільному начальниця Прилуцького управління Державної казначейської служби в області Наталія Ленець пояснила, що не можуть зробити виплату без прийнятого бюджету.

«В пункті 5 статті бюджетного кодексу йдеться, що житлово-комунальне господарство взагалі без програми не проплачується, а в них немає програми і бюджет не прийнятий».

Начальник фінансового управління Олена Ворона вважає, що гроші можуть перерахувати й без прийнятого бюджету.

«38 пункт прикінцевих положень говорить, що ми маємо право здійснювати видатки на всі цілі, які передбачені в проекті бюджету на 2021 рік, який схвалений виконкомом. Кошти на підтримку ОСББ у нас передбачені в проекті бюджету, кошти є, ми можемо ними розрахуватися», - сказала посадовець.

Нагадаємо, у Прилуках два ОСББ стали учасниками проекту «Енергодім» та здійснили комплекс заходів із утеплення. Роботи відбулися за співфінансування фонду енергозбереження – 70%, 20% - власних коштів мешканців та 10% - міського бюджету.

«Міська рада вперше розробила міську цільову Програму підтримки ОСББ, яка передбачає відшкодування 10% вартості виконаних робіт», - додав Олег Созінов.

18 жовтня на бюджетній комісії було ухвалено спрямувати кошти міського бюджету зазначеним ОСББ.

Останні новини Чернігівщини

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association 09:21

У рамках Всесвітнього економічного форуму Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та Ukrainian-Swiss Business Association підписали меморандум про співпрацю з містом Чернігів.

Музейники вже зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень агресії рф

Музейники вже зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень агресії рф 09:15

Під час експедицій у Київську та Чернігівську області, здійснених у перші дні після звільнення цих регіонів від загарбників, музейники зібрали близько трьох тисяч фотосвідчень російської агресії.

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси?

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси? 08:25

Сьогодні у Чернігові громадські послуги з перевезення пасажирів надають дев'ять тимчасових автобусних маршрутів, це 60 машин.

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області 08:22

Технічна база Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області стала ще потужнішою та укомплектованішою.