Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич
На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.
На першій штучній споруді уже почали забивати палі для нових опор.
На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське. На першій штучній споруді уже почали забивати палі для нових опор.
Аналогічні види робіт проведуть і на інших переправах. Паралельно усім трьом мостам споруджені об’їзні дороги. Повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.
Довжина мостів, збудованих у 1967 році, по 18,5 метри. Це штучні споруди через суходіл. Два з них у 1988 були реконструйовані.
У процесі капітального ремонту старі конструкції демонтують. Заплановано установити залізобетонні палі, довжиною 10 метрів. влаштувати монолітні бетонні насадки, а на опори поставити прогонову будову, зробити мостове полотно, сполучити міст з підходами, укріпити укоси,відремонтувати підходи до мостів, облаштувати систему водовідводу та інше.
Ремонтні роботи виконуються у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.