Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 08:37:51

У Менській громаді відкрили соціальну пральню

07.12.2021   07:00Агенцiя

6 грудня відбулося відкриття соціальної пральні в рамках реалізації грантового проєкту Соціальна пральня «Достойне життя»

Проєкт був реалізований спільно Менською міською радою та КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Менської міської ради за підтримки Фонду Міжнародної Солідарності.

У рамках «Фонду малих проєктів – Україна 2021 UA02», який проводився Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні для учасників проєкту «Соціальні послуги: індивідуальна фасилітація для ефективного функціонування» були відібрані три проєктні заявки з шести, поданих учасниками. Переможці отримали співфінансування від Представництва на реалізацію своїх проєктів.

Посівши друге місце у відборі, Менська громада змогла реалізувати проєкт «Соціальна пральня «Достойне життя». Загальна вартість проєкту – 399 623 грн (співфінансування від Фонду міжнародної солідарності – 359 660 грн).

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Приміщення пральні, котре розмістилося у частині колишньої будівлі міської лазні, приємно вражає новеньким ошатним ремонтом. Тут забезпечені всі умови для якісної роботи – сучасні пральні машинки-автомати, паровідпарювач, шафки, мийні засоби. А ще – затишні диванчики, плазмовий телевізор у передпокої. За словами директорки територіального центру Наталії Гончар, робота почнеться після навчання працівника та остаточного устаткування. На першому етапі обслуговувати у соціальній пральні будуть підопічних терцентру (нині їх налічується по громаді 560).

Народний депутат України Анатолій Гунько, котрий узяв участь у відкритті соціального закладу, підкреслив важливість такого корисного соціального проєкту й пообіцяв ініціювати підтримку у придбанні авто для закладу.

Соціальна пральня знаходиться за адресою: м. Мена, вулиця Суворова, 64.

Менська міська рада

Останні новини Чернігівщини

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси?

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси? 08:25

Сьогодні у Чернігові громадські послуги з перевезення пасажирів надають дев'ять тимчасових автобусних маршрутів, це 60 машин.

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області 08:22

Технічна база Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області стала ще потужнішою та укомплектованішою.

27 травня - цей день в Україні та в світі

27 травня - цей день в Україні та в світі 08:03

27 травня – Всесвітній день захисту від Сонця та День клейкої стрічки. Ще сьогодні Європейський день сусідів. У Японії відзначають День Військово-морського флоту, у Нігерії – День захисту дітей, а у Франції – Національний день опору.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.