Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 01:34:10

Фахівців громад Чернігівщини вчили застосовувати LOGICA

06.12.2021   13:26Агенцiя

Сьогодні майже 70 фінансистів громад Чернігівщини працювали із командою ULEAD з Європою в Чернігівській області над викликами, які виникають під час запровадження Інформаційно-аналітичної системи «LOGICA».

"Інформаційна сесія дозволяє ефективно обговорити актуальні проблеми функціонування нової системи комунікації між фінансовими органами громад та Міністерство фінансів України", - наголосила Ірина Кудрик, керівниця регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Чернігівській області.
 
У 2020 році Міністерство фінансів розробило та впровадило в дослідну експлуатацію комп’ютерну програму «Інформаційно-аналітична система управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA», яка є інструментом для здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу.
 
 "У цьому році в громадах відбувся складний процес запровадження нової інформаційно-аналітичної системи. Є низка технічних проблем, а також необхідність узгодження різних організаційних нюансів. А вже наступного року, ми мусимо повною мірою освоїти цю систему та використовувати її", - наголошує Сергій Виноградов, директор компанії «Неоком 21».
 
Під час інформаційної сесії учасники обговорили:
📌 Основні етапи підготовки бюджетної документації в ІАС «LOGICA».
📌 Організація обміну бюджетної документації між головним розпорядником бюджетних коштів та фінансовими органами місцевих рад.
📌 Функціональні можливості ІАС «LOGICA» щодо аналізу дохідної та видаткової частин місцевого бюджету.
Нагадаємо, що з 30 серпня 2021 Міністерством фінансів впроваджено використання цієї системи на постійній основі для інформаційного обміну між Міністерством та громадами.
 «Поділіться новими знаннями зі своїми колегами. Головні розпорядники нарівні із керівниками фінансових органів повинні володіти новою інформацію, адже від цього залежатиме ефективне функціонування системи», - переконує Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів та управління ULEAD з Європою в Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.