Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 08:12:41

«U-LEAD» допоможе п’яти громадам Чернігівщини розробити стратегію розвитку

01.12.2021   09:41Агенцiя

Седнівська, Бахмацька, Остерська, Деснянська та Новобілоуська громади отримають експертну підтримку «U-LEAD з Європою» у процесі розробки стратегії розвитку громад.

Про це розповіла Ірина Кудрик, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області.

- П’ять громад працюватимуть із експертами U-LEAD над формуванням стратегічного плану розвитку. Крім того, команда із 3 осіб від кожної громади пройдуть річний навчальний онлайн курс з покрокової розробки стратегій розвитку, - розповіла Ірина Кудрик.

Всього відібрали 96 територіальних громад з усіх областей України, які отримають експертну допомогу в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді.

- Стратегія розвитку не є самоціллю, адже це інструмент для досягнення розвитку, яким потрібно ефективно користуватись. Тому тут важливий процес стратегування, який активізує команду громади та залучає нові ідеї та думки, - наголошує Володимир Бойко, залучений експерт «U-LEAD з Європою».

Учасники програми:
•    братимуть участь у спеціально розроблених навчальних заходах із впровадження циклу стратегування;
•    отримають індивідуальну експертну допомогу на складних етапах стратегування;
•    стануть учасниками навчання із залучення зацікавлених сторін до прийняття рішень, а також належної комунікації;
•    працюватимуть спільно з колегами з інших громад, що теж розробляють стратегії;
•    відвідають громади, де є успішний досвід впровадження стратегій, та з перших вуст дізнаються про їх секрети успіху;
•    зможуть взяти участь у навчальній програмі з управління проєктним циклом.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 26 січня по 8:00 27 січня 2022 року

27 січня - який день, свято та прикмети

27 січня - який день, свято та прикмети 07:59

27 січня у світі відзначають День пам'яті жертв Голокосту, у Німеччині – День пам'яті жертв націонал-соціалізму, у США – День науково-популярного журналу "National Geographic" і День подяки своєму наставнику, у Канаді – День сімейної грамотності, а в Ісландії День Сонячної кави.

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини