Реконструкція автодороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі обійдеться у 450 млн грн
Кабмін своїм розпорядженням затвердив титул проектно-вишукувальних робіт для реконструкції автомобільної роботи для реконструкції автомобільної дороги Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, Чернігівська область.
Згідно із документом кошторисна вартість будівництва становить 450 млн грн. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів від 14 листопада 2012 р. № 909-р.
Згідно із розпорядженням реконструкція дороги розпочнеться 2014 року та триватиме до 2017 року. Відремонтують 10,885 кілометрів.
Генеральна проектна організація, згідно із титулом, приватне підприємство "Парк нових технологій".
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.