Показник рівня інфляції в жовтні 2021р. у Чернігівській області становив 101,3%
За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в жовтні 2021р. в області становив 101,3%, в Україні – 100,9%

На споживчому ринку області в жовтні 2021р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,8%. Найбільше (на 13,4% та 11,5%) подорожчали овочі та сало. На 1,1–4% зросли ціни на рибу та продукти з риби, макаронні вироби, безалкогольні напої, молоко, кисломолочну продукцію, сири. Водночас на 0,4–7,8% подешевшали яйця, цукор, олія соняшникова, рис та фрукти.
Тютюнові вироби зросли в ціні на 0,6%.
Тарифи на електроенергію знизилися на 7,4%.
Проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті став дорожчим на 12%, паливо та мастила – на 1%.
Вартість поштових послуг зросла на 16,7%, місцевого телефонного зв'язку – на 13,1%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.