Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 15:33:31

Проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік погодив виконком

15.11.2021   11:56Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 11 листопада погодив проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік. Основні її пріоритети – забезпечення життєдіяльності та розвитку міста, соціальна орієнтованість і створення комфортних умов для мешканців і гостей міста Чернігова.

Тож основні завдання на 2022 рік визначені такими:
удосконалення процесу надання медичних, освітніх та транспортних послуг з урахуванням досвіду роботи в умовах пандемії;
оновлення об’єктів інженерної інфраструктури;
безперебійне забезпечення споживачів міста комунальними послугами з дотриманням ощадливого споживання енергетичних ресурсів.
 

Крім того, у наступному році для розвитку соціальних сфер (освіти та медицини) планується:

проведення капітальних ремонтів лікарняних і навчальних закладів із застосуванням енергозберігаючих технологій, придбання нового обладнання та устаткування;
 початок будівництва початкової школи з дошкільним відділенням в мікрорайоні «Бобровиця».
В транспортній галузі продовжиться робота у напрямку реформування системи мобільності міста, зокрема: оновлення рухомого складу транспортних засобів, встановлення інформаційних табло на зупинках, впровадження системи електронного квитка в автобусах середньої та малої місткості.

У галузі житлово-комунального господарства зусилля зосередяться на забезпеченні якісної роботи комунальних служб та оновленні об`єктів інфраструктури і благоустрою.

Планується реалізувати проєкти:

 з реконструкції скверу ім. М.Попудренка,
 влаштування паркових зон напроти Академії Пенітенціарної служби та біля музичної школи №1 імені Стефана Вільконського.
Крім того, будуть проводитись реконструкція водопровідних мереж, будівництво централізованої каналізації, поточні та капітальні ремонти доріг і внутрішньодворових проїздів, а також улаштування майданчиків з напівзаглибленими контейнерами для ТПВ і встановлення систем відеоспостереження.

У сфері підприємництва, серед іншого, планується:

удосконалити електронні сервіси для підприємців на ресурсах Центру надання адміністративних послуг;
продовжити ресурсну та медійну підтримку місцевих товаровиробників;
напрацювати «дорожню карту» для покращення конкурентоспроможності міста у рамках проекту USAID.
У галузі культури й туризму основні заходи будуть зосереджені:
на облаштуванні музею Чернігова у будівлі Поштової станції губернського казначейства;
на апробації нових комплексних туристичних продуктів;
на здійснені промоції міста.

У сфері спорту очікується завершення узгодження технічної документації для будівництва Палацу Спорту у місті Чернігові, проведення реконструкції ряду спортивних об’єктів на території навчальних закладів міста та у житловій забудові.

Програма розроблена на виконання вимог Бюджетного кодексу України та Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Завдання і заходи Програми ґрунтуються на узагальнених пропозиціях структурних підрозділів міської ради та відповідних цільових програмах, з урахуванням прогнозних можливостей міського бюджету на наступний рік. Структура Програми відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку…».

Після погодження виконкомом проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік виноситиметься на розгляд Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За

За "кришування" продажу домашнього алкоголю судитимуть поліцейського 10:36

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 10:23

З 1 березня 2022 року замість 8 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області функціонуватимуть п'ять: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19 10:07

20 156 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2464 дитини та 429 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.