Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 04:19:18

У Чернігові на виконкомі затвердили Програму підтримки громадських організацій Чернігова на 2022 рік

04.11.2021   08:49Агенцiя

3 листопада, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради виконком погодив проєкт Програми підтримки громадських організацій Чернігова на 2022 рік.

Програма спрямована на фінансову підтримку громадських організацій, які об'єднують осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, ветеранів, учасників антитерористичної операції на сході України, осіб хворих на цукровий діабет, багатодітні родини, осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини. Ці організації мають значний авторитет серед населення, здійснюють свою діяльність на безоплатній основі, відкрито та прозоро, допомагають місту зняти соціальну напругу та вирішити ряд нагальних соціальних потреб.

Фінансова допомога, яка передбачається Програмою, є цільовою, призначена в основному для оплати комунальних послуг та енергоносіїв, сплати податку на землю, плати за оренду земельної ділянки та приміщень. Ширше фінансування передбачається для ГО "Чернігівський центр  соціальної адаптації бездомних та безпритульних", де крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв є фінансування видатків на оплату праці зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, канцелярських, господарських товарів та інвентарю, оплату послуг з дезинфекції та санітарної обробки речей безпритульних та приміщення, придбання санітарно-гігієнічних виробів, пально-мастильних матеріалів, а також ремонт приміщення по вулиці Святомиколаївській, 33.

Фінансове забезпечення Програми передбачене за рахунок коштів бюджету місцевого самоврядування в межах видатків, затверджених бюджетом Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік. Програма буде реалізовуватись протягом 2022 року і потребує фінансового забезпечення в сумі 4 189 628 гривень.

Після погодження виконкомом проєкт програми ще має бути затверджений на сесії міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини