Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 грудня, 08:02:42

У Носівській громаді шукають інвесторів для створення індустріального парку

22.10.2021   08:48Агенцiя

Носівська міська рада працює над пошуком інвесторів, які дали поштовх до економічного розвитку території, створенню нових робочих місць, збільшили б надходження до бюджету.

Один із важливих кроків- створення індустріального парку. Для цього Носівська міська рада готова  виділити земельну ділянку та виявляти  підтримку потенційним інвесторам. Адже  практика створення індустріальних парків  в Україні доводить  позитивні результати діяльності  та економічного  розвитку територій.

Днями міський голова Володимир Ігнатченко та перший заступник міського голови Олександр Яловський зустрілися з потенційними інвесторами з Китаю, які відвідали нашу громаду, вивчаючи можливість створення  індустріального парку у Носівській ОТГ.

Китайські гості мають позитивний досвід  такої діяльності у Бразилії, і в Україні, зокрема, на Чернігівщині.  Інвестори ознайомилися із  запропонованими  умовами, зокрема, їх цікавить вирощування та переробка сільськогосподарських культур та  розвитку тваринництва та птахівництва.

 Пресслужба Носівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 05 грудня по 8:00 06 грудня 2021 року

6 грудня - свята, прикмети та іменинники

6 грудня - свята, прикмети та іменинники 07:49

6 грудня в Україні святкують День збройних сил, у Фінляндії – День незалежності, День Конституції в Іспанії, День Святого Миколая у католиків, а у православних – День пам'яті преподобного Митрофана.

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини