Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 грудня, 08:17:41

Підприємці Чернігівщини стали більше експортувати товарів до ЄС

21.10.2021   08:54Агенцiя

У вересні 2021 року Чернігівською митницею за зверненнями суб’єктів ЗЕД видано 206 сертифікатів з перевезення товару форми EUR.1.

Це на 52 сертифікати більше, ніж за попередній місяць серпень 2021 року (154 сертифікати).

Про це повідомляє Чернігівська митниця.

У повідомленні йдеться, що сертифікати видавалися на товари, що експортуються до країн ЄС (відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейськими Співтовариствами з атомної енергії і їхніми державами-членами з іншої сторони), ЄАВТ (відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ) та Великобританії (в рамках Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії).

Основна номенклатура товару - зернові культури, насіння, спортивний інвентар та кондитерські вироби.

Довідка.
Сертифікат форми  EUR.1 видається з 1 січня 2016 року митними органами України безоплатно на кожну партію товару при експорті товарів з України до країн ЄС. Товари, що експортуються до країн ЄС, повинні відповідати вимогам Протоколу 1 до Угоди про асоціацію щодо походження товарів.  
Сертифікат EUR.1 дозволяє товарам українського походження після їхнього ввезення на територію ЄС користуватися умовами преференційної торгівлі - до них застосовуються пільги зі сплати мита (див. інформацію про ставки ввізних мит ЄС).
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 05 грудня по 8:00 06 грудня 2021 року

6 грудня - свята, прикмети та іменинники

6 грудня - свята, прикмети та іменинники 07:49

6 грудня в Україні святкують День збройних сил, у Фінляндії – День незалежності, День Конституції в Іспанії, День Святого Миколая у католиків, а у православних – День пам'яті преподобного Митрофана.

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини