Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 16:21:26

Дев'ять років позбавлення волі за придбання і зберігання з метою збуту понад кілограма метадону та димедролу

20.10.2021   10:10Агенцiя

В Чернігові засуджено мешканця Черкащини.

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова 51-річного мешканця  м. Золотоноша  Черкаської області визнано винним у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів з метою збуту у особливо великих розмірах (ч.3 ст.307, ч.4 ст.321 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що обвинувачений у жовтні 2019 року біля одного з будинків по вул. Рокосовського у м. Чернігові незаконно придбав та зберігав при собі з метою подальшого збуту два поліетиленові пакети, які містили наркотичний засіб метадон, загальною вагою 421,2 г та поліетиленовий пакет, який містив димедрол, загальною вагою 810,1 г.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину не визнав повністю, пояснив, що знайшов на вулиці вказані пакети та забрав собі, бо вважав, що в них цукор і мука. Проте, в подальшому був затриманий працівниками поліції.

Незважаючи на невизнання своєї вини обвинуваченим, судом повно та всебічно оцінено надані стороною обвинувачення докази у справі та призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна, яке є його власністю.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression