Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 06:41:43

ПрАТ «Чернігівський механічний завод» шукає електрогазозварників, токарів, фрезерувальників, слюсарів з механоскладальних робіт

17.09.2021   11:21Агенцiя

Про це повідомляє Обласна служба зайнятості в Чернігівській області

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, гідну заробітну плату та повний соціальний пакет, а ще - забезпечує робітників виробничим одягом та надає можливість харчуватися у заводській їдальні.
Працює на підприємстві близько сотні людей. Його директор Володимир Кожедуб називає свій колектив «елітою робочого класу», «унікальними фахівцями» та «світилами своєї справи», і дуже пишається ними. «Люди у нас працюють по багато років. Вони є фундаментом і рушійною силою заводу, - говорить він. – Працівники не покинули підприємство навіть у найскрутніші часи його діяльності. Плинності кадрів у нас немає. Але третина колективу робітники, які не сьогодні-завтра підуть на пенсію. Замінити їх ніким».

Чернігівський механічний завод виробляє обладнання для потреб галузей народного господарства. А це - ковальсько-пресове устаткування, машини для редагування сталевого листа, металоформи для виробництва залізобетонних виробів, нестандартне обладнання, стропи вантажні, будівельні металоконструкції тощо.
Укомплектувати кадри заводу допомагає служба зайнятості. Також на замовлення роботодавця організовується професійне навчання безробітних, щоб людина, отримавши потрібну професію чи кваліфікацію, залишилась працювати на підприємстві. Наразі служба зайнятості пропонує безробітним професійне навчання за професією слюсар механоскладальних робіт з подальшим гарантованим працевлаштуванням на Чернігівському механічному заводі.

Якщо і ви бажаєте здобути цю або іншу затребувану на ринку праці професію звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном: (04637)77-90-31.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини