Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 06:44:30

АТ «Чернігівгаз» відзначив 65-річний ювілей

13.09.2021   11:20Агенцiя

Напередодні професійного свята працівників газової промисловості, 10 вересня, в Міському Палаці культури імені В’ячеслава Радченка відбулися урочистості з нагоди святкування 65-річчя Акціонерного товариства «Чернігівгаз».

На сьогодні це одне з найпотужніших підприємств в області. Компанія щорічно транспортує близько 600 мільйонів кубометрів газу, забезпечуючи 357 тисяч сімей і понад дві тисячі промислових та комунальних об’єктів.

65 років тому у виробничо-експлуатаційній конторі «Чернігівгаз» почали працювати 9 працівників. Наразі у штаті акціонерного товариства — майже 2 тисячі людей. А ветеранська організація налічує майже 900 ветеранів праці.

Сьогодні працівників АТ «Чернігівгаз» вітали заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов, заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко, перший заступник голови облради Ніна Лемеш, голова правління АТ «Чернігівгаз» Алла Ярова, директор Регіональної Газової Компанії Олег Никоноров, а також партнери компанії.

— Мені дуже приємно у цей святковий день привітати вас. Важко уявити сучасне життя без використання газу. Ваша щоденна праця забезпечує жителям Чернігівщини комфортні та безпечні умови життя. Ви розбудовуєте газову галузь нашого регіону, а це ріст економіки та покращення добробуту всіх жителів області, — зауважив Дмитро Іванов та привітав присутніх з солідним ювілеєм компанії «Чернігівгаз». — Нехай ваша робота буде гідно оцінена. Нових здобутків та перемог, міцного здоров’я та щастя!

Крім того, за багаторічну сумлінну працю в газовому господарстві та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості й відзначення 65-річчя від дня створення АТ «Чернігівгаз» заступник голови ОДА вручив відзнаки обласної державної адміністрації кращим працівникам підприємства.

За сумлінну працю, професіоналізм та зразкове виконання посадових обов’язків Почесною грамотою Чернігівської облдержадміністрації нагороджено:

ПАНЧЕНКА Володимира Миколайовича — майстра аварійно-диспетчерської служби управління експлуатації Сновської дільниці;

ТИЩЕНКО Ірину Михайлівну — слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів 3 розряду групи експлуатації мереж служби експлуатації систем газопостачання управління експлуатації Чернігівської дільниці.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

ДАНИЛЮКУ Миколі Петровичу — слюсарю з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві 5 розряду аварійно-диспетчерської служби центрального диспетчерського управління Куликівської дільниці;

СОРОЦІ Володимиру Віталійовичу — майстру групи експлуатації мереж Коропської дільниці.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.