Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:20:17

В'ячеслав Чаус зустрівся з підприємцями регіону аби спільно обговорити проблеми бізнесу та шляхи їх вирішення

13.09.2021   10:00Агенцiя

Оскільки наразі відзначається ускладнення епідемічної ситуації, існує можливість переходу країни до "жовтого" рівня небезпеки. А це знову зупинка бізнесу та, як наслідок, сповільнення розвитку економіки регіону.

 - Ситуацію можна попередити, якщо підприємці займуть активну позицію щодо вакцинації, - наголосив голова ОДА В’ячеслав Чаус у відвертій розмові з представниками бізнесу Чернігівщини. – На вас тримається життєдіяльність області, сплачуються податки, створюються нові робочі місця. Облдержадміністрації робить все можливе для підтримки бізнесу: створює лояльні умови, залучає інвесторів, сприяє ліквідації штучних бюрократичних бар'єрів.  Проте тільки від вашого відповідального ставлення буде залежати працюватиме підприємство чи ні.
Участь у заході взяли Дмитро Іванов, заступник голови облдержадміністрації та представники профільних підприємств та організацій.

Петро Гармаш, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, зазначив, що наразі в області другою дозою вакциновано близько 15% населення, а цього недостатньо для створення колективного імунітету, який вимагає 70% щеплених. З цією метою в області забезпечено всі умови, а для вакцинації колективів підприємств працює 26 мобільних бригад.

Ще одне важливе питання, направлене на підтримку підприємців в умовах посилення карантинних заходів, це виплата одноразової матеріальної допомоги.

Вадим Сіраш, заступник начальника Головного управління Пенсійного Фонду України в області детально пояснив присутнім алгоритм дій для отримання 8 тисяч гривень у разі нового локдауну та поінформував, що за березень-квітень поточного року на отримання даної допомоги було подано 12300 заяв.

Також на нараді обговорили забезпечення економіки області необхідними кадрами та задекларованою робочою силою, а також питання прозорої приватизації, як одного із шляхів залучення інвестицій.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини