Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 23:00:44

Платники податків Чернігівщини у серпні поточного року сплатили майже 1,3 мільярда гривень до бюджетів усіх рівнів

11.09.2021   20:20Агенцiя

- У серпні 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Чернігівщини сплачено майже 1,3 млрд грн податків та зборів, що на 14,5 відс. або на 161 млн грн більше, ніж у серпні 2020 року, - інформує начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

До державного бюджету спрямовано майже 50 відсотків коштів (629 млн грн). Приріст до минулого року склав 15,8 відс. або 86 млн грн. Суттєве перевищення минулорічного факту по збору податку на додану вартість - на 10,4 відс. (+19 млн грн), рентної плати за користування надрами, лісовими та водними ресурсами – на 36 відс. (+23 млн грн), податку на доходи фізичних осіб та військового збору – на 16,5 відс. (+23,4 млн грн).

До місцевих бюджетів усіх рівнів протягом серпня надійшло 640 млн грн податків та зборів (50,4 відс. в загальнообласній сумі надходжень). У порівнянні до минулого року надходження збільшились на 13,4 відс. або на 75,4 млн гривень.

Людмила Слотюк наголошує, що майже 59 відс. суми, що надійшла до місцевих бюджетів, складає податок на доходи фізичних осіб (376 млн грн, що на 17,6 відс., або на 56,4 млн грн більше, ніж у серпні минулого року). Від сплати податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт) місцеві бюджети поповнились на 107 млн грн (17 відсотків  від загальної суми), що на 4,6 відс. або на 4,8 млн грн більше за факт серпня минулого року.

Також вагоме значення для бюджетів територіальних громад має єдиний податок на підприємницьку діяльність (15,4 відс. загальної суми). Його сплачено 99 млн грн (на 32,7 відс. або на 24,4 млн грн більше за минулорічний показник). Акцизного податку від реалізації алкоголю, тютюну та пального надійшло 16,4 млн грн (2,6 відс. загальної суми надходжень).

Крім того страхувальниками сплачено 483,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, чим забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними на 19,5 відс. або на 78,8 млн гривень.

 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини