У Чернігівській області укладено 532 угоди в рамках ринку землі
За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України станом на 6 вересня 2021 року по Чернігівській області укладено 532 угоди, площа зареєстрованих правочинів склала 1032,2 га.
По Україні укладено 12784 угоди в рамках ринку землі.
Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 4882 нотаріуси.
Всього заяв – 5482, із них погоджено 4845, в черзі на розгляд – 5, відмову отримали 632.
Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі.


Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.