За січень-серпень доходи місцевих бюджетів області склали майже 4,9 мільярда гривень
У порівнянні з січнем-серпнем 2020 року доходи загального фонду місцевих бюджетів поточного року збільшилися на 727,8 млн грн (або на 17,6%), повідомляє Департамент фінансів ОДА.
Домінантну позицію в структурі доходів займає податок та збір на доходи фізичних осіб — 2 987,0 млн грн. Це на 19,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам установ, що утримуються з місцевих бюджетів, з початку цього року направлено близько 4,6 млрд гривень.
Видатки на галузі бюджетної сфери проводяться в межах фінансових можливостей місцевих бюджетів з дотриманням встановлених соціальних стандартів, ефективного використання коштів, першочергового фінансування захищених статей витрат і пріоритетних видатків.
За повідомленням Департаменту фінансів
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.