Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 16:17:32

Стартував прийом заявок на участь у третій хвилі програми Акселерації Проєкту GCIP Ukraine

06.09.2021   13:05Агенцiя

Конкурс проводиться в рамках Проєкту UNIDO/GEF «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні», фіналісти мають можливість отримати до 50 000 $ для розвитку стартап-проєкту, навчання в Бізнес академії, менторинг від провідних міжнародних та національних експертів, підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

До участі у конкурсі стартап-проєктів запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Подані стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

У рамках співпраці з проєктом OSCE під час 3-ої хвилі Акселерації  GCIP  Ukraine  буде виділено окрему номінацію для проєктів із “Сталого управління водними ресурсами та адаптації до змін клімату в басейні Дністра”.  

Інноваційна розробка може являти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проєкт. Стартап-проєкти не мають бути проєктами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Потенційні півфіналісти мають бути готові  пройти 3 модулі навчання в Бізнес Академії GCIP Ukraine, працювати над  реалізацією проєкту та  презентувати проєкт потенційним інвесторам та партнерам.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проєкту у розділі “Аплікаційна анкета“ - https://gcipukraine.com/akseleraciya/forma-zayavki/  

Дедлайн – 18 жовтня 2020 року (включно).

Результати конкурсу будуть оголошені протягом місяця після кінцевої дати прийому заявок.

Контакти: експерт з комунікацій проєкту GCIP Ukraine Тетяна Мазаєва - tania.mazaieva@gmail.com

Детально.

За інформацією Департаменту економічного розвитку
Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини