Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 09:04:39

В’ячеслав Чаус про реалізацію програми «Спроможна школа…»: Робота має бути виконана якісно та вчасно

30.08.2021   22:16Агенцiя

11 проєктів територіальних громад Чернігівщини отримають фінансування у рамках реалізація Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Загалом область подала на розгляд 40 пропозицій.

Сьогодні, 30 серпня, голова ОДА В’ячеслав Чаус зустрівся з керівниками п’яти громад, – Варвинської, Вертіївської, Городнянської, Семенівської, Ріпкинської, – та представниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, щоб обговорити особливості реалізації проєктів, адже вони досить різнопланові.

Зокрема, у Семенівській гімназії №2 уже відбувається капітальний ремонт даху із заміною покрівлі; Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса працює над впровадженням комплексних заходів з теплореновації (утеплення фасадів, цоколю та горищного перекриття); Комунальний заклад «Городнянський ліцей № 2» запланував капітальний ремонт харчоблоку та актової зали з заміною внутрішніх мереж вентиляції, водопостачання та каналізації; у Варвинській громаді передбачено внутрішньо-оздоблювальні роботи однієї зі шкіл, а Ріпкинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів завершуватиме капітальний ремонт для створення сучасного освітнього простору.

— Прошу поєднати непоєднуване: робота має бути зроблена якісно та вчасно. Пам’ятайте, що кошти неперехідні, — акцентував голова ОДА. — Роботу на об’єктах варто організувати з урахуванням вимог охорони праці, а також максимально комфортно для проведення навчального процесу. Там, де ремонтують їдальні, необхідно пильнувати дотримання усіх протоколів безпеки харчування під час підвозу їжі з інших закладів».

Також В’ячеслав Чаус закликав звертатися за рекомендаціями до Управління капітального будівництва, яке може допомогти як в впорядкуванні документації, так і з технічним наглядом.

Наразі громади чекають надходження передбачених коштів для більш активної роботи.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини