Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:46:23

За який звітний період ФОП - єдинники 1 - 3 груп вперше подають Додаток 1 у складі нової форми податкової декларації

30.08.2021   10:15Агенцiя

З 01.01.2021 форму Податкової декларації платника єдиного податку доповнено додатком 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (далі – Додаток 1).

Додаток 1 є невід’ємною частиною Податкової декларації, подається та заповнюється ФОП – платниками ЄП 1 – 3 груп, які є платниками ЄСВ. Декларація подається за новою формою за податкові звітні періоди 2021 року.
Відповідно до абз. 5 ч. 8 ст. 9 Закону № 2464 про збір та облік єдиного внеску періодом, за який платники ЄСВ, зокрема, ФОП подають звітність до контролюючого органу (звітним періодом), є календарний рік.

Отже, єдинники 1 та 2 груп вперше подають до контролюючого органу Додаток 1 у складі нової Податкової декларації за 2021 рік, граничний термін подання– до 01 березня 2022 року.

ФОП - єдинники 3 групи подають Додаток 1 у складі Податкової декларації за IV квартал 2021 року у термін до 09 лютого 2022 року наростаючим підсумком: за І квартал, півріччя, три квартали, рік.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини