Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 20:06:48

Чернігів бере участь у програмі USAID з підвищення конкурентоспроможності міст України

06.08.2021   13:32Агенцiя

5 серпня 2021 року Чернігівську міську раду з робочим візитом відвідали представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на чолі з керівником цієї програми паном Девідом Андерсоном, а також представники громадської організації «Електронна республіка».

Зустріч провів секретар міської ради О. Ломако, учасниками зустрічі також були представники структурних підрозділів міської ради.

Чернігівській міській раді були представлені результати поглибленого аналізу звіту Індексу конкурентноспроможності міст (ІКМ) 2019-2020 за окремими компонентами, за результатами якого місто Чернігів посіло 6-ту сходинку зі значенням– 62,88 бала. Таким чином, Чернігів належить до групи міст із високим ІКМ.

Довідково: ІКМ - це агрегований індикатор, що складається з 10 компонентів врядування (субіндексів) для оцінки конкурентоспроможності міст:

Кожен компонент містить один або декілька вимірів, інформація для яких заснована на статистичних даних або даних опитування бізнесу.

5 міст: Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Тернопіль включені до Програми покращення Індексу конкурентноспроможності міст, яка допоможе містам поліпшити бізнес-клімат за ключовими показниками Індексу. Також Чернігів входить у Міжміську групу з покращення бізнесклімату.

З кращими практиками органів місцевого самоврядування відтепер  можна буде ознайомитись  на веб-платформі Міжміської групи з покращення бізнесклімату: https://erepublic.org.ua/ikm.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про напрацювання дорожньої карти  з покращення ІКМ для м. Чернігова та узгоджені відповідні кроки по співпраці.

У той же день представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провели зустріч з представниками бізнес-спільноти м. Чернігова, що відбулась у приміщенні Агенції регіонального розвитку. Темою для обговорення стали бачення підприємців щодо умов для розвитку бізнесу в місті, існуючих проблемних питань, а також рівень співпраці і порозуміння з владними структурами.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини