Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 03:54:40

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

27.07.2021   09:36Агенцiя

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

Протяжність дороги по території області - майже 143 км. З них більше половини - це стара бетонка, решта - чорнощебеневе покриття, місцями з верхнім шаром асфальтобетону. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Дорога була побудована у 1965-1980 роках. І вже, певна річ, тривалий час не придатна для сучасного навантаження. Місцями сітка тріщин, суцільні руйнації, ямковість, щовесни регулярно утворюються пучини.
В процесі капітального ремонту дорогу буде приведено до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Повністю замінюється конструктив. Він посилений та витриваліший. Зверху влаштовується два шари асфальтобетону. Проїзна частина укріплюється з обох сторін ще на півметри по типу основного покриття. Робиться водовідвід. Укріплюються узбіччя та укоси.

Станом на другу декаду липня дорожніми роботами охоплено 10 ділянок сумарною протяжністю 67,5 км.
Одна з ділянок, де нещодавно розпочато роботи, - поблизу села Петрівське Прилуцького району. Її протяжність - 8 км. Ділянка з жорстким типом покриття - бетонні плити. Наразі тут активно ідуть роботи з влашутвання ровиків поширення (на фото). Майже на трьох кілометрах укладений нижній шар асфальтобетону.

При ремонті дороги з бетонним покриттям спочатку проводиться зняття внутрішніх напружень шляхом дефрагментації бетонних плит. Далі укладається вирівнюючий шар з гарячої дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, влаштовується армуючий синтетичний матеріал, укладається шар з гарячої крупнозернистої асфальтобетонної суміші та шар щебенево-мастикового асфальтобетону. У місцях розширення траси перед асфальтуванням укладається прошарок з нетканого термічно скріпленого геосинтетичного матеріалу та 35-сантиметровий шар основи із щебенево-піщаної суміші. Далі укладаються шари асфальтобетону.
Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 задіяні підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп".

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24

Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

 Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19

В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини