ТОП-10 найбільш високооплачуваних вакансій області
З пом’якшенням карантину бізнес поступово відновлює діяльність, і пропозицій роботи стає більше. Нові вакансії у базі даних обласної служби зайнятості з’являються постійно. Серед них є й високооплачувані.
Отже, кому роботодавці Чернігівщини готові платити найбільше і скільки саме?
- головний технолог (25 000 грн), м. Чернігів;
- тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (20 000 грн), Городнянська ОТГ, с.Дібрівне (Чернігівський р-н);
- менеджер (управитель) з питань регіонального розвитку підприємства (20 000 грн), м. Чернігів;
- машиніст крана автомобільного (20 000 грн), м. Прилуки;
- водій автотранспортних засобів (20 000 грн), Ніжинський р-н, с. Талалаївка;
- авторемонтник (20 000 грн), м. Чернігів;
- машиніст крана (кранівник) (18 000 грн), м. Чернігів;
- майстер (17 600 грн), м. Чернігів;
- головний механік (16 800 грн), Ніжин;
- машиніст крана автомобільного (16 000 грн), м. Прилуки.
Нагадуємо: у службі зайнятості – найбільша база легальної роботи в межах країни, переглянути яку можна онлайн на порталі державної служби зайнятості - https://chg.dcz.gov.ua.
Крім того, у службі зайнятості роботодавці можуть скористатися новими технологіями підбору працівників, зокрема на засадах рекрутингу – на повному ринку праці. І все це цілком безкоштовно.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.