За січень – травень платниками спрямовано до бюджетів понад 7,9 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-травень 2021 року платниками податків сплачено понад 5,6 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що більш як на 1,2 млрд грн або на 29,1 відс. більше за факт надходжень відповідного періоду 2020 року та єдиного внеску більше 2,3 млрд грн (на 17,7 відс. або на 356,3 млн.грн. більше за минулорічні).
Зокрема, до державного бюджету спрямовано близько 2,8 млрд грн, що становить 49,8 відс. сплачених податків за цей період. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на додану вартість – понад 1,1 млрд грн (41,3 відс.), податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 789,7 млн грн (28,3 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 341,5 млн грн (12,2 відс.) та податку на прибуток – 428,2 млн грн (15,3 відс.).
Як наповнювались місцеві бюджети розповіла начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк: «До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено понад 2,8 млрд гривень. Факт минулого року перевищено на 18,6 відс. або на 440,2 млн грн, в основному за рахунок збільшення сплати по бюджетоформуючих податках: податку на доходи фізичних осіб – на 18 відс. (+270,0 млн.грн.), податку на прибуток – на 93,8 відс. (+24,0 млн грн), по платі за землю – на 24,5 відс. (+70,0 млн грн) та єдиному податку з підприємницької діяльності – на 11,3 відс. (+41,1 млн грн)».
Добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів складає 99,1 відс. від загальної суми податків.
Страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено у січні-травні 2021 року більше 2,3 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Факт надходжень січня-травня поточного року перевищено на 17,7 відс. або на 356,3 млн гривень.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.