Про доходи населення Чернігівської області у ІІ квартілі. Статистика
Номінальні доходи населення області за IІ квартал 2012р. порівняно з відповідним періодом 2011р. збільшилися на 10,6%.
Наявний доход, який може бути використаний населенням на придбання споживчих товарів та послуг, збільшився на 13%. При цьому реальний доход, що визначається з урахуванням цінового фактора (індекса інфляції), виріс на 15,4%.
Наявний доход виріс за рахунок соціальних допомог на 35,4% та заробітної плати на 10,7%. Це основні джерела доходів населення нашої області. При цьому частка заробітної плати (35,9% суми доходів) перевищує частку соціальних допомог (30,9%).
Наявний доход одного жителя області в ІІ кварталі 2012р. становив 5201,6 грн., що на 14% більше, ніж у ІІ кварталі 2011р. В Україні наявний доход виріс на 14,8%.
Переважну частину витрат населення (76,3%) становили витрати на придбання товарів та послуг. У цілому в Україні на цю складову витрат припадає 83,9% загальної суми.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.