Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 09:22:57

На позачерговому засіданні правління обласного відділення Фонду розглянуто актуальні питання роботи у 2013 році

26.10.2012   09:32Агенцiя

24 жовтня 2012 року, у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду, на якому було розглянуто низку питань, у тому числі: «Про бюджет Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік», «Про програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторис на 2013 рік».

На засіданні, зокрема, зазначалося: обсяг доходної частини бюджету обласного відділення на 2013 рік прогнозується на рівні 6,1 млн. грн., зважаючи на те, що акумуляція страхових внесків відбувається централізовано.

Витратну частину бюджету затверджено  в сумі 188,7 млн. грн. з урахуванням потреби по фінансуванню за рахунок коштів Фонду всіх видів матеріального забезпечення застрахованим особам області та надання соціальних послуг, у тому числі для виплати допомоги за кошти Фонду передбачається 129,8 млн. грн., що на 5% більше, ніж у поточному році. В основному це видатки по тимчасовій непрацездатності – 90,4 млн. грн., по вагітності та пологах – 36,8 млн. грн. Планується збільшити на 26% асигнування на оздоровчі заходи. Видатки на ці цілі прогнозно складуть 45,6 млн. грн.

Програмою щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей передбачається у 2013 році на придбання путівок, у тому числі до реабілітаційних відділень санаторіїв, спрямувати 26,8 млн. грн. і на ці кошти направити на санаторно – курортне лікування біля 4600 застрахованих осіб.

Продовжиться часткове фінансування санаторіїв – профілакторіїв національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського. Сума запланованих коштів на ці заходи складає 1,5 млн. грн.

Влітку наступного року у дитячих закладах області та за її межами планується оздоровити біля 9 тисяч дітей. На цю кампанію буде виділено 10,0 млн. грн.

На часткове фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл області передбачається направити 5,0 млн. грн., що дасть змогу охопити більше 8 тисяч дітей регулярними заняттями з фізичної культури та спорту.

Для забезпечення дітей  застрахованих осіб області новорічними подарунками планується використати 2,2 млн. грн. та придбати понад 90 тисяч подарунків.

Затверджений бюджет відділення направлено для погодження Виконавчій дирекції та затвердження його на засіданні правління Фонду.

Водночас члени правління ухвалили рішення про нагородження ряду працівників обласного відділення, за особисті заслуги у справі реалізації завдань Фонду та з нагоди Дня працівника соціальної сфери (4 листопада поточного року), Подякою голови правління відділення Фонду.

Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду  В.П. Попов.

Прес - служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.