Майже 4,8 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску надійшло до бюджетів від платників Чернігівщини
Протягом кварталу до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено понад 3,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Рівень надходжень минулого року перевищено майже на 23 відс. або на 636 млн гривень.
До державного бюджету спрямовано 1,8 млрд грн, що становить 52 відс. сплачених протягом кварталу податків. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на додану вартість – понад 817 млн грн, податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 452 млн грн, рентних платежів за користування природними ресурсами – 198 млн грн та податку на прибуток – 275 млн гривень.
До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено 1,6 млрд гривень. Рівень надходжень минулого року перевищено на 9 відс. за рахунок збільшення сплати по бюджетоформуючих податках: податку на доходи фізичних осіб – на 11 відс., податку на прибуток – на 84 відс. та єдиному податку з підприємницької діяльності – на 6,4 відсотки.
Крім того, страхувальниками сплачено 1,3 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування, що також перевищує рівень відповідного періоду минулого року на 11 відсотків.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.