Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 14:48:38

Велике будівництво: біля Сокирина йдуть роботи з регенерації основи дороги

23.04.2021   14:07Агенцiя

Це ділянка траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі поблизу межі з Київською областю, яка зараз у процесі капітального ремонту.

Наразі біля Сокирина йдуть роботи з регенерації основи.

Поверх цього шару з органо-мінеральної суміші згодом укладатимуть асфальтобетон.

Нове покриття влаштовується у чотири етапи:

- шар органо-мінерального матеріалу, приготованого методом холодного ресайклінгу;

- гаряча пориста крупнозерниста асфальтобетонна суміш;

- гаряча щільна крупнозерниста асфальтобетонна суміші ;

- щебенево-мастикова асфальтобетонна суміш.

Загальна товщина оновленого дорожнього покриття складатиме понад 40 сантиметрів.

Капітальний ремонт дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі - проєкт, що реалізується в рамках співпраці Укравтодору та міжнародних фінансових організацій. Дорога оновлюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), технічний нагляд FIDIC здійснюється корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

Всього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва, включаючи об’їзну Броварів, до Кіптів (транспортна розв’язка доріг М-01 та М-02). В межах Чернігівської області буде капітально відремонтовано 37 км дороги М-01.

Наразі по Чернігівській області роботи виконуються на лівому проїзді на ділянках:

- від с. Калитянське до повороту на с. Сокирин;

- від с. Лемеші до с. Кіпті.

У рамках реалізації проєкту з капітального ремонту на трасі М-01 буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено розмітку, влаштовано зовнішнє освітлення.

Термін реалізації проєкту — до 2022 року.

За програмою Президента України Велике будівництво у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення. Крім того, 9 мостів буде полагоджено капітально і 5 – реконструйовано.


Останні новини Чернігівщини

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58

Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.