Щодня маршрутки Чернігівської області перевозять 229 тисяч пасажирів
За 9 місяців 2012р. пасажирський автотранспорт області, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, перевіз 62,8 млн. пасажирів, що на 20,5% більше, ніж за 9 місяців 2011р.
“Волошка”.
Обсяг виконаного пасажирообороту зріс на 9,9% й становив 618,1 млн.пас.км.
Пасажирські перевезення здійснювали 38 автопідприємств області. Їх послугами скористалися 38,3 млн. пасажирів.
Найбільше пасажирів перевезли автопідприємства обласного центру ДП “Пассервіс” та ТОВ “Пассервіс-Люкс”. Серед міст обласного значення та районів значні обсяги з перевезення пасажирів здійснили такі підприємства як: ВАТ “Прилуцьке АТП–17407”, ПАТ “Бобровицьке АТП–17449”, Ніжинське ТОВ “Пассервіс” та ПАТ “Ріпкинське АТП–17444”.
Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавали 183 приватні перевізники, у власності яких знаходилося 502 автобуси загальною пасажиромісткістю 10,6 тис. місць для сидіння.
Обсяг пасажирських перевезень, виконаний автотранспортом фізичних осіб-підприємців, зріс на 14,9%, пасажирообороту – на 4,4%. Їх частка в загальному обсязі перевезень становила 39,1%, виконаному пасажирообороті – 44,9%.
Щодня послугами маршрутного автотранспорту області, у середньому, користувалися 229 тис. пасажирів.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.