Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 18:19:41

В області триває комплекс весняно-польових робіт

13.04.2021   12:10Агенцiя

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Загальна посівна площа під урожай поточного року, з врахуванням озимих культур, площі яких було збільшено до попереднього року на 13% або майже на 27 тис. га, складе близько 1 млн 360 тис. га, що на понад 2% або на 29 тис. га більше минулорічного.

В структурі посівів зернові культури займатимуть майже 63% (853,7 тис. га), технічні – понад 23% (316 тис. га), картоплеовочева група – понад 6% (87,6 тис. га), кормові – понад 7% (102,1 тис. га).

Загалом на 12 квітня господарствами вже посіяно понад 18 тис. га ранніх ярих зернових та зернобобових культур (пшениці, ячменю, вівса та гороху), що на 9 тис. га менше відповідної дати минулого року.

До речі, минулого року аграріями також було розпочато посів кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків, обсяг посіву яких перевищив 52 тис. га – на сьогодні їх посів не розпочато.

Масовий початок посівної та зростання темпів залежатиме виключно від сприятливості погодних умов.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.